Logo Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, gmina Lelis

Pierwszy Dzień Wiosny

Ocena 0/5

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, a zima odchodzi w niepamięć. 21 marca tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy nadejście wiosny. Już o godzinie 8.00 odbył się krótki apel, na którym pani dyrektor uroczyście przekazała symboliczny klucz oznaczający oddanie „władzy” swoim wychowankom. Uczniowie klas VII-VIII wcielili się w rolę nauczycieli i poprowadzili lekcje w młodszych klasach. O godzinie 11.00 wszyscy wspólnie wyszliśmy na zewnątrz szkoły, aby pożegnać zimę – spalić marzannę i przywitać wiosnę. Pogoda dopisała i zgodnie uznaliśmy, że wiosna przyszła naprawdę. Obchody pierwszego dnia wiosny uczniowie klas zakończyli przy ognisku z kiełbaskami.
Warto dodać, że 21 marca to również dzień kolorowej skarpetki - symbol solidaryzowania się z osobami chorymi na zespół Downa. Uczniowie naszej szkoły również włączyli się do tej akcji. Zapraszamy do fotorelacji.

Galeria zdjęć

pierwszy dzień wiosny 1 pierwszy dzień wiosny 2 pierwszy dzień wiosny 3 pierwszy dzień wiosny 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności