Szachowe emocje i piękny sukces!
Z radością informujemy, że 5 maja 2 uczniów naszej szkoły z klas II - Maria Duda oraz Mateusz Ejzemberg oraz 2 uczniów z kl. III - Aleksandra Pardo oraz Artur Rydel wzięli udział w XI edycji Turnieju Szachowego, zorganizowanego przez MSCDN Wydział w Ostrołęce, w ramach projektu „Szachy w Mazowieckiej Szkole”.
Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, a nasi uczniowie wykazali się koncentracją, logicznym myśleniem i sportowym duchem.Szczególne gratulacje kierujemy do Aleksandry Pardo, która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt klas trzecich! Duży sukces odnieśli także uczniowie klasy II, którzy mimo że znaleźli się tuż za podium, zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry, ogromne zaangażowanie i godnie reprezentowali naszą szkołę.
Uczniowie doskonalą swoją umiejętność gry w szachy podczas dodatkowych zajęć prowadzonych przez p. Joannę Duszak.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Organizatorów – MSCDN Wydział w Ostrołęce – za profesjonalne przygotowanie turnieju, stworzenie przyjaznej atmosfery oraz możliwość udziału uczniów w wartościowym wydarzeniu edukacyjnym.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na szachownicy oraz wielu powodów do dumy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!