Logo Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, gmina Lelis

Turniej szachowy w Ostrołęce

Ocena 0/5

W dniu 20 listopada uczniowie klasy drugiej reprezentowali naszą szkołę w VIII turnieju szachowym zorganizowanym przez MSCDN Wydział w Ostrołęce. W zmaganiach szachowych mogli wziąć udział uczniowie kl. II-IV szkół podstawowych uczestniczących w projekcie "Szachy w Mazowieckiej w Szkole". Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość rozwijania zainteresowań nauką gry w szachy naszych uczniów, a tym samym umiejętności logicznego i strategicznego myślenia niezbędnego w procesie uczenia się.

Galeria zdjęć

Turniej szachowy w Ostrołęce 4 Turniej szachowy w Ostrołęce 3 Turniej szachowy w Ostrołęce 2 Turniej szachowy w Ostrołęce 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności