Zbieramy to w szkole

Dołączamy do ogólnopolskiego projektu „Zbieram to w szkole”!
To wyjątkowy projekt, który łączy edukację ekologiczną z działaniami charytatywnymi. Cel edukacyjny Uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzebę ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności i dobroczynności.
Cel charytatywny: Zebrane środki zostaną przeznaczone na prowadzenie dzieł socjalnych i realizację pomocy rozwojowej przez misjonarzy – Księży Sercanów, pracujących w Afryce i Azji. Co zbieramy? zużyte baterie „dobre monety” Każda bateria i każda moneta ma znaczenie! Zachęcamy uczniów, rodziców i całą społeczność szkolną do aktywnego udziału w akcji. Razem możemy zrobić coś dobrego – dla planety i dla innych #ZbieramToWSzkole #Ekologia #Pomagamy #DziałaniaCharytatywne #SzkołaDlaInnych


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!