DOBROzbiórka książek – dziękujemy!
Nasza szkoła wzięła udział w akcji DOBROzbiórka książek organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać łącznie 73 książki . Zebrane książki otrzymają drugie życie, a środki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na działania pomocowe PCK. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną inicjatywę i pokazali, że pomaganie ma sens!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!